Expresní překlady
Pospícháte? Jsme připraveni...

Expresní překlady bez příplatků

Stále ještě žijeme v době, kdy kvalitní překlad je nutné překládat ručně. Velkou část překladatelské práce dnes sice převzali překladače, ale stále ještě nedosáhli takové kvality, aby se na ně dalo 100% spolehnout. V případě smluv, prezentací a jiných důležitých dokumentů, kde se každé slovo počítá, je nutné použít professionálního překladatele. 

Standardní rychlost překladu, ve které se dá zaručit kvalita je cca 5 normostran denně, tedy do 24 hodin. Maximální dlouhodobý výkon překladatele činní 10 normostran denně. Cokoli nad tento objem lze nárazově, ale i tak již toto dává prostor chybovosti. Máte text k překladu, který přesahuje maximální výkon překladatele na 1 den? Pak si připravte hodně peněz, protože většina agentur nabízí expresní překlady s příplatky ve výši až 200% své ceníkové ceny. 

Jediné řešení totiž je rozdělit text mezi více překladatelů a tím trpí kvalita konečného textu. Někdy více, někdy méně, ale vždy se jedná o horší kvalitu než pokud na textu pracuje jen jeden člověk. Vy jako zákazník pak dostanete sice svůj text zpět včas, ale zaplatíte 2x tolik za poloviční kvalitu. 

Nikoli však u nás. Právě vzhledem k těmto skutečnostem jsme nikdy neúčtovali a ani neplánujeme účtovat expresní příplatky za horší kvalitu. Potřebujete překlad rychle? S námi máte zaručenou jednotnou cenu bez ohledu na vaší časovou tíseň. Překlady 1-3 normostran lze mít bez příplatků ještě tentýž den. Vyplňte formulář pro expresní překlady a my se vám do zhruba 15 minut ozveme. Delší prodleva je jen vyjímečná.